פנטהאוז כולל מרפסת לים נמכר ביפו תמורת 6.25 מיליון ש''ח

מערכת טאבו נדל"ן פורסם ב- 19.06.2013 10:03

הסתיים שיווק פרויקט "המלך חירם ביפו" הכולל 9 יחידות דיור בסך הכל. שטח הנכס שנמכר ברחוב המלך חירם הוא 160 מ"ר, והוא כולל מרפסת בת 55 מ"ר. הפרויקט נמצא בימים אלה בשלבי אכלוס

שווק הנכס האחרון במסגרת פרויקט המלך חירם ביפו, הממוקם בצמוד לשוק הפשפשים: פנטהאוז בקומות השלישית והרביעית בבניין נמכר בתצורת מעטפת תמורת 6.25 מיליון שקלים. את הפנטהאוז, הכולל שטח בנוי של 160 מ"ר ומרפסת דק בת 55 מ"ר המשקיפה אל הים, רכש זוג ממושב במרכז הארץ.

פרויקט "המלך חירם" ביפו (הדמיה)

פרויקט "המלך חירם" נושא את שם הרחוב בו הוא ממוקם וכולל 9 יחידות דיור בסך הכל. את שיווק הפרויקט ביצעה חברת "הומלנד", שבבעלות האחים יוסי ורונן סיונוב, ומתכנן הפרויקט הוא האדריכל גידי בר אוריין. הפרויקט נמצא בימים אלה בשלבי אכלוס, אם כי הפנטהאוז מצריך עוד עבודה בטרם אכלוס משום שנמכר כמעטפת.

לדבריו של רונן סיונוב, מנכ"ל החברה, שווק הפנטהאוז אחרון "על מנת להשאיר את הטוב ביותר לסוף. אני שמח לומר שגילינו את הפוטנציאל הטמון ביפו ובאזור השוק היווני בפרט כבר לפני חמש שנים. בשנתיים האחרונות אנחנו חוזים במימוש הפוטנציאל, עם הקמתם של פרויקטים חדשים באזור ופיתוח תשתיות מסיבי על ידי העירייה".